Muziejaus naujienos

Pranešimai, skelbimai iš muziejaus gyvenimo, vykstančių edukacinių užsiėmimų, parodų ir kitų vykstančių ar jau įvykūsių renginių.

2022-05-14

Kviečiame pažiūrėti video įrašą, kaip Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus pasiruošė muziejų nakčiai 2022

2022-05-13

  Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus kviečia į susitikimą su Mariumi Čepuliu. Jis fantastiškas gamtos fotografas, knygos ,,Metai: gamtos fotografo dienoraštis”, tinklaraščio ,,Čepulio fotoklajonės” autorius, televizijos laidos “Gamtininko užrašai” vedėjas. Su fotografu kalbėsimės ne tik apie fotokūrybos procesą, bet ir apie meilę gamtai, fotoklajones joje.   Renginys nemokamas. Renginio vieta – Respublikinio Vaclovo Into akmenų […]

2022-05-02

GYVOS ŽEMĖS MINTYS 2021 „Gyvos žemės mintys“ dar gyvos. Lietuvos fotografija visais laikais buvo arti žemės ir žmogaus. Kaune ne vienerius metus buvo rengiama fotografijos paroda „Gamta visų namai“. Ją nustojus rengti ir pasukus modernizmo link, Mažeikiuose liko vienintelė mūsų krašte tarptautinė gamtinės fotografijos bienalė „Gyvos žemės mintys“. Ši paroda šiuo metu yra mūsų Respublikinio […]Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.p. administratore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį