AŠ AKMENUKAS , AŠ NORIU KALBĖTI

2018-10-29
akmenu.png

Edukacinio užsiėmimo tikslas – susipažinti su Mosėdžiu, akmenų sostine, unikalių akmenų muziejumi, jo įkūrėjo Vaclovo Into titanišku darbu, didžiule jo dovana Mosėdžiui, Lietuvai.

Supažindinti dalyvius su magminėmis, nuosėdinėmis ir metamorfinėmis uolienomis (akmenimis – rieduliais), akmenimis – naudingomis iškasenomis, brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis (mineralais) jų savybėmis. Apžvelgti uolienų, taip pat mineralų, kaip kristalinių uolienų: kilmę, formavimąsi, kaip ir ką akmuo byloja  apie Žemės, mūsų ,,kosminio laivo“ istoriją, t.y. jos praeitį, dabartį, raidą ir galimą ateitį. Kaip akmuo,  veikia šių dienų  Žemę, kuria jos istoriją ir naują Jos veidą. Pakalbėti apie akmenuko – rieduliuko motinėlę Žemę ir tėvelį Ugnikalnį.

Supažindinti su muziejuje saugomais, eksponuojamais akmenimis tiek kamerinėje tiek lauko ekspozicijose.

Dalyviams tereikia ,,atsinešti”: truputį kantrybės, ,,krūvą“ klausimų ir žingeidumo pilnos kūrybinės nuotaikos, norint prisiliesti prie akmens gyvasties filosofijos. Užsiėmimas vyks Salantų g. 2, Mosėdis, Skuodo r.

Užsiėmimas skirtas pradinėms klasėms ir vyresniųjų klasių moksleiviams. Grupėje 15-20 dalyvių skaičius.

Užsiėmimo trukmė  1 val. (būtina išankstinė registracija tel. +370 687 47462 arba el. p. evarazgus@gmail.com)

Užsiėmimo kaina tik suderinus su gidu.Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.paštas sekretore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2018 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.