KULTŪRINĖ ŠVIEČIAMOJI VEIKLA

 

Vienas iš Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus prioritetų yra gamtosauginių idėjų propagavimas rengiant renginius, organizuojant parodas geologine bei gamtosaugine tematika. Svarbia veiklos sritimi tampa bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis, edukacinių programų pasiūlymas rinkai, bei įvairių kitų programų organizavimas.

 

Pagrindinis muziejaus edukacinės veiklos tikslas – orientuotas į lankytoją, į jo poreikių tenkinimą, teikti įvairesnių paslaugų, vykdyti naujesnių funkcijų, ugdyti ateinančių kartų kūrybiškumo gebėjimą; sudaryti tokį ugdymo scenarijų, kad moksleivis realizuotų savo asmeninę viziją, domėtųsi, bendradarbiautų, kūrybiškai spręstų problemas, mokytųsi iš savo ir kitų patirties, mokėtų prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų.
Edukacinė veikla, bendradarbiavimas su visuomenės informavimo priemonėmis, muziejaus reklama, muziejaus įvaizdžio formavimas, informacijos teikimas lankytojams, kultūrinių renginių, parodų organizavimas, ekskursijų maršrutų rengimas ir vedimas, projektų – programų rengimas, leidybinis darbas.Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.paštas sekretore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2021 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį