Menu Close

Pranešk apie korupciją

Būdami Aplinkos ministerijai pavaldi įstaiga, vadovaujamės  bendromis vertybėmis ir veiklos principais, iš kurių viena yra – skaidrumas ir viešumas. Turėdami informacijos apie galimai  nesąžiningus muziejaus ar Aplinkos ministerijos kitų įstaigų darbuotojų veiksmus, piktnaudžiavimo atvejus ar kitokį korupcijos pasireiškimą, apie tai galite pranešti:

1. Elektroniniu paštu info@am.lt; per pranešimų pateikimo platformą https://am.lrv.lt/lt/pranesk-patark-ivertink; paštu ar atvykus  adresu A. Jakšto g. 4., Vilnius.

2. Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) tel. +3705266 3333, el. paštu pranesk@stt.lt. Daugiau informacijos STT interneto puslapyje https://www.stt.lt/.

Atmintinė dėl pranešimo apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas

3. Vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu (jei norite gauti pranešėjo statusą). Daugiau informacijos: https://www.akmenumuziejus.lt/pranesejo-apsauga/

4. Pranešimus apie galimai neskaidrų ES struktūrinių fondų lėšų investavimą ar administravimą galima teikti ES struktūrinių fondų svetainėje Korupcijos prevencija |ES fondų investicijų programos interneto svetainė (esinvesticijos.lt)

 

PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Atnaujinimo data: 2024-04-02

Skip to content