Menu Close

Atidarytos dvi mūsų parodos Skuodo rajono kultūros centre

Šiandien Skuodo rajono kultūros centre buvo atidarytos net dvi Vaclovo Into akmenų muziejaus parodos: „Gyvas akmuo – mineralas“ ir „Gamtos raštų ir spalvų harmonija“. Parodos tikrai išskirtinės, įdomios, tad kviečiame atvykti į Skuodo rajono kultūros centrą tuo įsitikinti patiems. Parodos bus eksponuojamos iki rugsėjo 1 d.
 
Dalinamės dar keliomis užfiksuotomis akimirkomis iš parodų atidarymo vakaro, kur buvo daug gražių kalbų ir nuostabių dainų. Renginį vedė Skuodo rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Dalia Zabitienė. Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas sveikino Skuodo savivaldos dienos proga, primindamas, kad 1572 m. gegužės 17 d. Jonas Chodkevičius parūpino Skuodui Magdeburgo teises, kas gyvenvietei leido sparčiai augti ir plėtotis. Abi parodas pristatė Vaclovo Into akmenų muziejaus direktorė Gintarė Sakalauskienė. Muzikinę nuotaiką kūrė Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Volungėlės“.
Daug gražių minčių nuskambėjo apie tai, kad dažnai grožis slepiasi ten, kur jo nesitikime. Vertėtų sulėtinti tempą ir į gamtą bei tą patį akmenį pasižiūrėti kitu žvilgsniu. Mineralų fotografavimo procesu pasidalino parodos „Gyvas akmuo – mineralas“ autorė Julita Šiemaitė. Parodoje „Gamtos raštų ir spalvų harmonija“ išvysite ne tik Vaclovo Into akmenų muziejaus, bet ir Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus eksponatus, kuriuos vienija bendros spalvos ir raštai.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems buvusiems kartu!
 
Nuotraukos – Julitos Šiemaitės
Skip to content