Kviečiame akmenų muziejaus parke kartu sukurti kalėdinių eglučių alėją!

2022-11-20
Get-ready-for-our.jpg

Artėjant gražiausioms metų šventėms, norime visus pakviesti kartu kurti kalėdinę nuotaiką Mosėdyje. Kalėdinių eglučių alėjoje laukiamos pačios originaliausios, išmaniausios, tvariausios, pagamintos iš antrinių žaliavų ar kitų priemonių eglutės. Svarbiausia, pagamintos su meile gamtai ir Kalėdoms.

Akcijoje gali dalyvauti visi, kas tik turi kūrybiškų idėjų ir noro – pavieniai asmenys, klasės, darželio grupės, įstaigos ar draugų būrelis, ir ne būtinai mosėdiškiai.

Eglučių alėjos įžiebimo renginys vyks gruodžio 9 d. 16 val. Po įžiebimo lauke bus tęsiamas renginys muziejaus edukacinėje salėje, kur bus galima susitikti su kalėdiniais personažais, gyvais kitų metų simboliais triušiukais, sukti laimės ratą ir pasivaišinti gardumynais.

Turime akcijos rėmėjų prizų fondą: didįjį triženklį piniginį prizą, muziejaus edukacinį prizą, išmintingąjį prizą iš knygyno bei gardųjį prizą. Piniginis prizas atiteks daugiausiai patiktukų surinkusiai eglutei, kai nuo gruodžio 10 d. bus sukeltos visų eglučių nuotraukos į Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus facebook puslapį. Balsuoti bus galima iki 16 d. 14 val. Kiti prizai bus paskirti įvertinus komisijai. Prizai bus įteikti miestelio eglutės įžiebimo metu gruodžio 16 d.

Norintys dalyvauti akcijoje turi paskambinti tel. 867851157 arba parašyti el. paštu edukologe@akmenumuziejus.lt nurodant viešinimui internetinėje erdvėje skirtą informaciją: įstaigos/ organizacijos pavadinimą ar asmens vardą, kontaktinio telefono numerį arba el. paštą bei trumpą įstaigos ir eglutės pristatymą (2 sakiniai, kurie bus prirašyti prie jūsų nuotraukos facebook puslapyje)

TECHNINĖ/ KŪRYBINĖ INFORMACIJA:

1. Eglutes atvežti reikia nuo 2022 m. gruodžio 5 d. iki 8 d. 8 – 17 val.;
  2. Atvykę paskambinkite 867851157, padėsime surasti tinkamiausią vietą jūsų eglutei;
  3. Statomos eglutės gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių medžiagų, antrinių žaliavų ar kitų priemonių. Svarbiausia, pagamintos su meile gamtai ir Kalėdoms;
  4. Eglutės ir žaisliukai turi būti pagaminti ir įtvirtinti taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas (vėjas, lietus, sniegas, šaltis);
  5. Mes būsime paruošę kelias stoteles pajungti apšvietimui, bet pačios kalėdinės lemputės ir prailgintuvas (jei reikės) reikalingas jūsų. Laukiamas ir alternatyvus apšvietimas;
  6. Bendras eglučių apšvietimas bus įjungiamas kasdien nuo 17 val. iki 20 val.;
  7. Eglutes retkarčiais reikia aplankyti ir pažiūrėti ar jos gerai laikosi;
  8. Pasibaigus akcijai 2023 m. sausio 6 d. reikia eglutes patiems pasiimti.
  9. Kad eglutės statytojai nesušaltų edukacinėje salėje bus galima atsigerti šiltos arbatos/ kavos.

Tai puiki proga, visiems kartu sukurti kažką bendro ir gražaus 🙂

El.p. administratore@akmenumuziejus.lt

© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį