Kviečiame lapkričio 19 d. uždegti žvakutę V. Intui

2022-11-03
uzdek-e1667896984293.png
Kviečiame lapkričio 19 d. uždegti atminimo žvakutę už mūsų muziejaus įkūrėją, gydytoją, akmenų mylėtoją, kūrėją – Vaclovą Intą.
 
Kasmetinio renginio „Uždek žvakutę V. Intui“ programa:
 
15 val. susitinkame prie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus ir išsidaliname žvakutes. UAB „Geralda“ šiai akcijai padovanojo 500 vnt. žvakučių, tad reikalinga jūsų fizinė pagalba, jas uždegant miestelio teritorijoje.
 
17 val. grįžtame į muziejų ir edukacinėje salėje dalinamės prisiminimais apie gerb. V. Intą, jo nuveiktus darbus, asmenybę, poveikį Mosėdžio miestelio kaitai ir kt. Jaukiam pasibuvimui turėsime šiltos arbatos ir gardaus obuolių pyrago.
 
18 val. V. Intui atminti skirto filmo “Akmens ir žmogaus legenda” peržiūra. „Prisilietimas prie akmens, akmens pažinimas – tai gilesnis supratimas, kokie laikini šioje žemėje esame mes, žmonės. Daktaro Into atliktas darbas – tai įrodymas, ką gali žmogus nuveikti žemėje per Dievo ir likimo jam duotą laiką. Laikas, per kurį jis savo rankomis palietė šitiek akmenų, suvežė, sunešę parodyti mums, kad akmenį pažindami galėtume geriau pažinti ir save.“ (Filmo autorius R. Pletkauskas, 2016 m.).
 
Visų lauksime ir visus kviečiame pagal galimybes sudalyvauti bet kurioje programos dalyje. Paskirkite tą pusdienį ir paraginkite kitus prisijungti paminint Mosėdį išgarsinusį žmogų legendą – Vaclovą Intą.


Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.p. administratore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį