Kviečiame uždegti atminimo žvakutę už muziejaus įkūrėją Vaclovą Intą!

2021-11-10
10-2.png
Lapkričio 19 d. labai liūdna, bet svarbi diena muziejui.
2007 m. lapkričio 19 d. Mosėdis neteko savo krašto šviesuolio Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus įkūrėjo Vaclovo Into, „akmenų sodininko”, taip išgarsinusio Mosėdį.
Kviečiame visus, kur tik bebūtumėte, lapkričio 19 d. uždegti atminimo žvakę namuose, parke, darbe, prisimenant nuostabų gydytoją, keliautoją, gamtos ir akmenų mylėtoją, nuostabų žmogų – Vaclovą Intą!

© 2021 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį