Menu Close

“Pačių pačiausių” kalėdinių eglučių rinkimų rezultatai

Pirmą kartą mūsų parke suspindo 11 originalių kalėdinių eglučių, gamintų su meile ir begaliniais kūrybingumo klodais. 
 
Esame labai dėkingi, visiems jų kūrėjams, kurie išdrįso prisijungti prie šios akcijos: Mosėdžio gimnazijai, dviems sesutėms lietuvaitėms Gintei ir Daivai, Vitalijui ir Silvijai iš Medienos namų, UAB Mittet, Mosėdžio seniūnijai, Mosėdžio bendruomenei, Skuodo šilumai, Skuodo vaikų lopšelio – darželio vyturėlių grupei, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklai, Mosėdžio vaikų lopšeliui – darželiui.
Jūs visi nuostabūs kūrėjai!
 
Labai norime, kad ši akcija taptų kasmetine ir vis gausiau augtų eglučių skaičiumi, tad kviečiame planuoti, ruošti eglutės projektą, galbūt iš anksto pradėti kaupti medžiagas kitiems metams, megzti ar nerti žaisliukus ir t.t.  Lauksime visų tiek ir jau dalyvavusių, tiek ir naujų dalyvių, įmonių, ar pavienių asmenų, mosėdiškių ar skuodiškių, o gal ir kitų gyvenviečių atstovų.
 
Organizuodami akciją, norėjome sulaukti kuo gausesnio įmonių ar pavienių asmenų dalyvavimo, todėl turėjome paskatinimo prizus visiems dalyviams, kuriuos įteikėme praėjusį penktadienį miestelio eglutės įžiebimo šventėje. Dalinamės facebook balsavimo rezultatais, kuriuos užfiksavome 16 d. 12 val. Bet norime akcentuoti ne juos, bet tai, kaip smagiai tos eglutės pas mus atvyko, kas ant rogučių, kas su traktoriu, kas ant rankų… o dar kokių šypsenų sulaukėme, net dainų, komandiško darbo rezultatų, kruopštumo, susiklausymo. Linkime nepamesti to visus metus ir sugrįžti su nauju kūriniu 🙂🎄
 
Eglučių alėja bus iki sausio 6 d.🎄🎄🎄🎄🎄
Skip to content