Pasiskiepijusiems senjorams – kvietimai į zoologijos ir akmenų muziejus

2021-04-13
Forest-Green-and-Brown-Teacher-Zoom-Virtual-Background-3-1200x675.png

Pasiskiepijusiems senjorams – kvietimai į zoologijos ir akmenų muziejus

                      Balandžio 14 – gegužės 1 dienomis, nuo COVID-19 viruso pasiskiepiję Skuodo r., Mažeikių r., Kretingos r., Plungės r., dovanų gaus kvietimą nemokamai apsilankyti Respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejuje., pasiskiepiję Kauno miesto ir rajono senjorai, dovanų gaus kvietimą apsilankyti Lietuvos zoologijos sode arba Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, „Klaipėdos rajono ir Šilutės rajono pasiskiepiję senjorai galės nemokamai lankytis Ventės rago ornitologinėje stotyje.

„Neabejojame, kad skiepijimasis yra svarbus procesas visuomenės saugumo užtikrinimui. Norime paraginti senjorus tai padaryti ir greičiau grįžti į įprastą gyvenimą be suvaržymų. Manome, kad pasiskiepijusiems, savo fizine sveikata pasirūpinusiems senjorams, ne mažiau svarbu pagerinti ir emocinę sveikatą“, – apie pasiūlymo teikiamą naudą kalbėjo visų trijų įstaigų direktoriai.

Kvietimus, kur nori nemokamai apsilankyti pasiskiepiję senjorai, galės išsirinkti pirmojo skiepo metu, skiepijimosi įstaigose. Kvietimai Skuodo, Mažeikių, Kretingos, Plungės, Šilutės ir Klaipėdos rajonuose nuo balandžio 14 d. iki gegužės 1 d, Kaune ir Kauno r. kvietimai bus dalinami nuo balandžio 13 dienos iki gegužės 1 dienos.

Daugiau informacijos: Tel. (8 440)  76 311, mob. 8 628  87 698,
El.p. direktorius@akmenumuziejus.lt

 Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.paštas sekretore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2021 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį