Menu Close

Renginys “Išgirsk mineralų kalbą”

Jau nuo seno žinoma, kad mineralai bei pusbrangiai akmenys daro įtaką mus supančiai aplinkai. Kristalai pasižymi savybe nuraminti protą, sužadinti emocinę gerovę, sustiprinti intelektą, dvasingumą. Teigiama, kad kiekvienas akmuo turi sau unikalų energetinį dažnį, kuris gali harmonizuoti įvairias gyvenimo sritis. Tad gali tapti talismanu, kuriame kaupiasi jam būdinga ingormacija.
 
Tikėtina, kad akmenys gali absorbuoti ir išlaisvinti energiją, yra pagrindinis terapijų su mineralais principas. Jie gali būti naudojami norint išlaikyti ar perduoti tam tikrą energiją, priklausomai nuo jų savybių. Dauguma praktikų naudoja mineralus meditacijoms arba siekiant sustiprinti pozityvias intencijas.
 
Svarbu paminėti, kad mineralų terapija yra asmeninė praktika, kuri gali skirtis priklausomai nuo asmeninių įsitikinimų ir tradicijų. Tai yra daugiau nei tik akmenų naudojimas – tai glaudžiai susiję su asmenine dvasine paieška ir ryšiu su gamta. Jei norite daugiau sužinoti, kaip tai veikia, kviečiame į paslaptingą kelionę po mineralų pasaulį, kuri vyks lapkričio 25 dieną, 9 val., akmenų muziejaus edukacinėje salėje.
 
Renginį praves – astrologė, sveikatingumo ir sąmoningumo festivalio organizatorė Daiva Kasparienė – renginio metu pasidalins savo žiniomis apie mineralų pritaikymą, jų savybes. Ji suteiks jums galimybę suvokti mineralų garsus, kuriuos paprastai girdime tik kruopščiai klausantis.
 
Data ir laikas: Lapkričio 25 diena, 9 val.
Vieta: Akmenų Muziejaus edukacinė salė.
Renginio mokestis 20 Eur.
 
Būtina išankstinė rezervacija, nes vietų skaičius ribotas. Savo norą prisijungti prie renginio galite išreikšti el. laišku edukologe@akmenumuziejus.lt arba tel. 867851157
 
Tokio užsiėmimo galimybė yra unikali, todėl nepraleiskite progos prisijungti prie šio akmenų muziejaus renginio! Jeigu norite, galite atsinešti savo papuošalus ar turimus mineralus jų aptarimui. Lauksime jūsų su džiaugsmu ir susidomėjimu. Nusimato jaukus laikas kartu!
 
Su pagarba,
Vaclovo Into akmenų muziejaus komanda 
 
Nuoroda į renginį fb:
 
Skip to content