SKELBIAMAS KONKURSAS!

2020-11-13
aplankyti-ar-nelankyti_.png
Šiais metais, lapkričio 14 d., minime 95-ąsias Akmenų muziejaus įkūrėjo Vaclovo Into gimimo metines. Tai kviečiame visus, didelius ir mažus, pasveikinti nors ir virtualiai muziejaus įkūrėją Vaclovą Intą su gimtadieniu!
Vaclovas Intas buvo tituluojamas ir akmenų karaliumi. O kaip karalius be karūnos? Kviečiame kurti, piešti, lipdyti, konstruoti Akmenų karaliaus karūną ir nuotrauką dėti į komentarus po skelbimu arba siųsti ją mums edukologe@akmenumuziejus.lt iki lapkričio 13 d.! Nugalėtojus rinksime per Vaclovo Into gimtadienį – lapkričio 14 d. ir žinoma apdovanosime saldžiu prizu!


Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga.
Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,
Tel./ +370 440 76291;
faks. +370 440 76352;
El.p. administratore@akmenumuziejus.lt
Duomenys apie Respublikinį Vaclovo Into
akmenų muziejų saugomi Juridinių asmenų
registre. Kodas 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį