Menu Close

Švietimo inovacijų paroda MOKYKLA

Šį savaitgalį praūžė 9-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA – tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų̨ steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, administracija, švietimo pagalbos ir kiti specialistai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Per dvi dienas parodą aplankė 16 500 lankytojų, 4800 švietimo specialistų ir per dvi dienas įvyko 166 renginiai.

Šiemet pirmą kartą šioje parodoje dalyvavo ir mūsų muziejus, bendrame stende kartu su Lietuvos muziejų asociacija. Parodos metu muziejus pristatė savo dvi edukacijas skirtas vaikams – „Mineralas juvelyrikoje ir mano papuošalas“ ir „Akmenų karalystė“.

Lapkričio 22 d. 15 val. parodoje pristatyta edukacinių programų platforma „Atrask savo kraštą muziejuje“. Tai – LMA Švietimo sekcijos kuriama virtuali edukacinių programų / pamokų platforma, skirta nuotoliniam mokymuisi ir suteikianti mokiniams galimybę muziejinių vertybių pagalba gilinti bendrojo ugdymo metu įgyjamas kompetencijas. Šioje edukacinių programų platformoje dalyvauja ir mūsų muziejus. Virtualių edukacinių programų platforma startuos 2019 metų pabaigoje tinklalapyje http://www.muziejuedukacija.lt.

 

Skip to content