Menu Close

Gidas – žmogus galintis papasakoti daug istorijų, kurių savarankiškai nesužinosite

Gerą vardą pelnyti sunku, užtrunka daug metų… Bet jei pavyksta, reikia suktis it pasiutusiam, dėti dar daugiau pastangų, kad užsakymų daugėtų, kad autobusai su lankytojais ir toliau atvyktų, pirktų gido paslaugą ir iš ekskursijų išsineštų geriausias patirtis. Tačiau beveik kiekvienos ekskursijos pabaigoje lydi frazė„…buvau čia kažkada su šeima, bet su gidu sužinojau daug daugiau“ arba „lankydamasi vienas nežinai, į ką atkreipti dėmesį, ir kokie įdomiausi muziejaus kūrimosi faktai, eini tiesiog per parką ir tiek“.
 
Manome, kad ir daugelis iš jūsų sutiks, jog geriausias būdas pažinti mūsų muziejų – nedidukė kelionė po jį su įdomiais pokalbiais ir nuostabia gamta.
Muziejaus darbuotojas gali savo pasakojimais nukelti jus į tas dienas, kuomet 5 traktoriai didžiulius akmenis traukė, papasakos apie tvarkdaraičio šventę, paprasto žmogaus didelę galią pakeisti visą miestelį, parodys įspūdingiausius eksponatus, paaiškins kaip jie susidaro, kaip vertinami ir t.t.
 
Turime savo kainoraštyje galimybę įsigyti gido paslaugą priklausomai nuo ekskursijos dalyvių skaičiaus – norint privataus pasakojimo arba esant grupei iki 25 asmenų – ekskursijos kaina 25 eurai, o esant didesnei grupei – po 1 eurą asmeniui prie įėjimo mokesčio.
 
Įėjimo mokestis pas mus į muziejų yra 4 Eur, o turint studento/ senjoro/ moksleivio statusą – 2 Eur. Tad prie šios sumos prisidėtų už ekskursijos vedimą dar nedidukė suma, kuri priklausytų nuo surinktos grupės dydžio.
Ekskursijos trukmė apie 1,5 val.
Registruotis ekskursijom galima kasdien tel. 844076291, el. p. administratore@akmenumuziejus.lt arba savaitgaliais tel. 844051124 arba el. p. kasa@akmenumuziejus.lt
 
Jeigu manote, kad ši informacija gali būti jūsų draugams aktuali, prašome pasidalinti.
 
Skip to content