Menu Close

D. Babelio paroda “Akimirkos, kada sustoja laikas”

Šiuo metu Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus erdvėse eksponuojami  Lietuvos gamtos fotografo iš Kupiškio krašto – Dariaus Babelio  dalis, paroda nuotraukos iš rinkinio “Akimirkos, kada sustoja laikas”.
 
“Gamtos fotografavimas išties yra akimirkos, kada sustoja laikas, kada nejauti nei šalčio (kartą buvo net prie žemės prišalęs), nei skausmo, nei nutirpusių galūnių. Tik atsitraukęs po kelių valandų nuo fotoobjektyvo pamatai, kad esi sušlapęs ar sušalęs, kad rankos ar kojos užtirpusios, nes pasaloje laukiant gero fotokadro teko praleisti net aštuonias ar dešimt valandų. Nepaisant sunkaus – kemsynų drėgmėje, šaltyje arba karštyje įkalinto darbo kandant uodams, su sunkia manta ant nugaros (kartais iki 30 kg), vis tiek „miške jaučiuosi geriau nei mieste” – teigia parodos autorius Darius Babelis (Citata iš Salantų kultūros centro, kuriame galima pamatyti kitą dalį šios parodos nuotraukų).
 
Kartu su didelio formato nuotraukomis lankytojams leisime pavartyti ir nuotraukų albumą, kuriame galima rasti aprašymus ir QR kodus, atidarančius video vaizdus. 
 
Paroda  dalimis keliauja po visą Lietuvą, tad esame ir mes apdovanoti galimybe ją pamatyti. Gyvūnai ir paukščiai didelės raiškos fotografijose atrodo tarsi nutapyti.
 
 Labai rekomenduojame.
Paroda verta jūsų dėmesio😇
 
Skip to content