Kviečiame skirti 1,2% GPM muziejui

2023-03-13
PadėkITE-parkui-žydėti.png

Muziejaus įkūrėjas Vaclovas Intas įdėjo daug pastangų, fantazijos, bei asmeninių lėšų, kad tokiame gražiame šių dienų parke galėtume leisti savo laiką, pajausti ryšį su gamta, paglostyti akis įvairiaspalviais augalais ir pasisemti akmenų išminties.

Praėjusiais metais iš Jūsų paskirtų GPM paramos lėšų nupirkome augalų parko dendrologinei kolekcijai papildyti. Tad šiandien kviečiame Jus ir vėl solidarizuotis kuriant akmenų parko grožį. Tai nieko nekainuos papildomai, tiesiog raginame skirti savo 1,2 arba 0,6 proc. GPM mūsų muziejui.

Prašymą dėl 1.2% GPM paramos skyrimo galite pateikti elektroniniu būdu per EDS sistemą, pasirenkant formą FR0512 v.5 ir užpildant ją pagal žemiau pateiktą informaciją:

Paramos gavėjo kodas – 188203528

Pavadinimas – Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus

Laukelyje E4 – Įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą 1,2 arba 0,6 proc. (jei pasirinksite 0,6 proc. galėsite pasirinkti dvi organizacijas)

Laukelyje E5 – Įrašykite paramos laikotarpį metais. Galima skirti iki 5 metų ir kasmet nereikės pildyti šios formos.

Prisijungimo eiga išsamiai paaiškinta šiame video: https://www.youtube.com/watch?v=hsH-ooijLNA

Tad kviečiame pildyti paramos skyrimo formą jau šiandien ir prisidėti prie mūsų muziejaus puoselėjimo. Jei Jūs nepasinaudosite savo teise paskirti šiuos paramos procentus kokiai nors organizacijai, jie tiesiog nukeliaus į biudžetą, ir kažkas už Jus nuspręs, kaip juos panaudoti.

Dėkojame iš anksto 

 

 Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga.
Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,
Tel./ +370 440 76291;
faks. +370 440 76352;
El.p. administratore@akmenumuziejus.lt
Duomenys apie Respublikinį Vaclovo Into
akmenų muziejų saugomi Juridinių asmenų
registre. Kodas 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį