Menu Close

Svečiuose Gražina Skridlaitė

Savaitgalį pas mus svečiavosi kolegė, mūsų muziejaus mokslinė vadovė, Lietuvos respublikos geologijos mokslų daktarė Gražina Skridlaitė.
 
Trijų dienų vizito metu apžiūrėtas parkas, muziejus, miestelio akmenys, kalbėtą apie galimybes bendradarbiauti su Gamtos tyrimu centru. Apžiūrėti ir patikslinti eksponatai. Daktarė džiaugėsi ne tik parke plaunamais akmenimis, bet ir nuplautais miestelio akmenimis. Jos nuomone, dabar akmenys, ne tik puošmena, bet ir moksliniai objektai, dėl išryškėjusių raštų, struktūros, spalvos.
Taip pat šeštadienį muziejaus direktorė Gintarė Sakalauskienė ir mokslų daktarė Gražina Skridlaitė lankėsi Šaukliuose, kur vyko ,,Šauklių poilsiavietės sutvarkymo ir pritaikymo vietos gyventojų ir lankytojų poreikiams“ projekto darbų baigiamasis renginys, kuriame Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus buvo partneris. Mokslų daktarė Gražina Skridlaitė susirinkusiems į renginį priminė, kokia svarbi yra Šauklių tundros reikšmė mūsų kraštui ir visai Lietuvai. Pasidalino idėjomis, kaip būtų galima atgaivinti šią teritoriją, kaip būtų galima išnaudoti ir pritaikyti švietimo, mokslo reikmėms.
 
Dėkojame Gražinai Skridlaitei už vizitą, draugystę ir lauksime sugrįžtant.
Skip to content