Menu Close

Su Pasauline Žemės diena

Kaip ir kiekvieną kovo 20 tąją, šiandien prie mūsų muziejaus plevėsuoja Žemės vėliava, taip paminint Pasaulinę Žemės dieną.

Sveikindami visus šios gražios šventės proga, kartu norime priminti, jog Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje ar tiesiog darbo vietoje.
Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi.
Kiekvieną dieną.

Na, o mes ta proga nusprendėme skirti dėmesį voverėms ir kviečiame į joms skirtų inkilų-namelių kėlimo akciją. Mūsų parke šių draugiškiausių ir mylimiausių laukinių padarėlių galima sutikti kasdien. Jos ne tik draugiškos, bet ir drąsios, ir kūrybingos, ir šmaikščios. Siekdami išsaugoti jų populiaciją nusprendėme kartu su Mosėdžio darželiu parūpinti joms gyvenamųjų būstų, tad kviečiame juos padėti įkelti, pamatyti, kuo jie skiriasi nuo inkilų paukščiams, sužinoti daugiau apie voverių gyvenimo būdą, įpročius, mitybos planus bei kartu surengti joms pikniką. Tad kviečiame balandžio 3 d. 10 val. ateitį į parką su linksma nuotaika ir keliais voveraičių mėgstamais užkandžiais.

Nuotraukose voveraičių kadrai iš Mariaus Čepulio archyvų fiksuojant voveraičių gyvenimą, o LRT laidos “Gamtininko užrašai” įraše galite rasti apie šiuos gyvūnus dar daugiau informacijos: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000258302/gamtininko-uzrasai-prie-dreves-islendanciu-voveriuku-belaukiantis-cepulis-oras-tikrai-ne-zaidimams-skirtas

Skip to content