Lapkričio 1 ir 2 dienomis nedirbsime

2022-10-26
geluno.jpg
Lapkričio mėnesį žmonės senovėje vadino vėlių mėnesiu ir joms buvo keliamos puotos. Gausios vaišės buvo mirusiesiems ruošiamos namuose arba nešamos net ir į kapines. Kiek vėliau, atsirado svarbus ugnies vaidmuo, todėl ir dabar turime išlikusią žvakučių uždegimo tradiciją.
 
Lapkritis ypatingo susikaupimo, rimties, atsakymų į svarbius būties klausimus metas. Norime informuoti, kad kitą savaitę, lapkričio 1 ir 2 dienomis MUZIEJUS NEDIRBS. Pabūkime susikaupime, aplankykime artimųjų kapus ar bent aplankykime juos maldomis.
 
Irmanto Gelūno BNS nuotr.
 


Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.p. administratore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2022 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.

Translate »
Pakeisti teksto dydį