Orientacinis žaidimas “Pažink pasaulį Mosėdžio akimis”

2019-04-30
Lietuvos_muziejai_logotipas_naujas.jpg

Vieta ir laikas

Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus

Tel.: 8440 51 125, el. pašt. ovidijus.gedgaudas@akmenumuziejus.lt , www.akmenumuziejus.lt.

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.

2019 m. gegužės 18d. (Šeštadienis) 20:00.

Žaidimo tikslas

Keliaujant po Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejaus bei Mosėdžio miestelio teritoriją – pažinti Mosėdyje bei muziejuje esančius objektus.

Žaidimo startas ir finišas

Komandos startuos Respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejuje ir įvykdę kiekvieną užduotį ją užbaigs, ten kur ją ir pradėjo – muziejuje. Atlikus visas esančias mįsles komandos atlikusios užduotis greičiausiai laimės prizų, o visi dalyvavę gaus paguodos prizą.

Taisyklės ir žaidimo eiga

Orientaciniame pažintiniame žaidime „Pažink pasaulį Mosėdžio akimis“ dalyvauti gali visi norintys, registracija tai pat galima iš anksto. Maksimalus komandos narių skaičius –  5 asmenys.

Visi dalyviai žaidime dalyvauja laisva valia, nieko neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu žaidime susijusią riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti žaidimo organizatoriams jokių pretenzijų. Dalyviai miestelyje turi elgtis pagal saugaus eismo taisyklių reikalavimus.

Žaidimas vyksta tik pėsčiomis. Naudojimasis bet kokiomis transporto priemonėmis yra draudžiamas.

Žaidimo metu komandos gali naudotis įvairiomis informacijos paieškos priemonėmis.

Orientacinio žaidimo metu komandos pagal suteiktą informaciją turi kuo greičiau surasti visus žaidimo „Pažink pasaulį Mosėdžio akimis“ objektus ir atlikti visas pateiktas užduotis. Konkrečius objektus visi komandos nariai turi pasiekti kartu. Kartu jie turi atlikti ir visas užduotis. Suradusios objektą, komandos turės suprasti kur gali būti kitas objektas, pagal jiems paliktą užuominą.

Objektų eiliškumą nusistato renginio organizatoriai. Svarbiausia – kuo greičiau aplankyti visus objektus ir atlikti visas užduotis.

Dalis užduočių gali būti be konkrečių objektų. Komandos užduotį įvykdo, o jos rezultatus – lapus su koordinatorių žymomis, fotografuotą ir filmuotą medžiagą – parodo organizatoriams jau po finišo.

Užduotys pareikalaus iš dalyvių geros orientacijos, istorinių žinių, komunikabilumo, loginio mąstymo, gebėjimo naudotis išmaniosiomis technologijomis ir kt.

Laimėtojai

Laimi tos komandos, kurios įvykdys visas esančias užduotis greičiausiai. Apdovanotos bus pirmoji, antroji ir trečioji komandos pagal tai kaip greitai jie įvykdė užduotis. Visi nepatekę į laimėtojų trejetuką gaus paguodos prizą.

Atsakingas asmuo

Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus

Vyr. specialistas

Ovidijus Gedgaudas

Tel.: 8440 51 125, el. pašt. ovidijus.gedgaudas@akmenumuziejus.ltTrumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.paštas sekretore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2019 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.