PARKO TAKELIAIS

2018-05-14
IMG_0043_1_1.jpg

Edukacinė kelionė po Akmenų parką. Pažintis su Akmenų parke augančiais medžiais ir krūmais, retais augalais ir itin retais augalais ir medžiais.   Kelionės metu, nuotraukos pagalba, Jūs nustatysite – identifikuosite augalus, medžius, krūmus ir jų buvimo vietą pažymėsite Parko žemėlapyje. Prieš kelionę sužinosite parko kūrimo istoriją, dendrologinę kolekciją, kraštovaizdžio projektuotojus, parko įkūrėją.

Edukacinė kelionė – pamoka padės ugdyti pastabumą, gebėjimą orientuotis teritorijoje, orientuotis žemėlapyje ir dirbti komandoje. Užsiėmimo metu prisiminsime gero elgesio taisykles gamtoje ir kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamų pasekmių.

Registruokitės ir sužinokite !

 

Dalyvių skaičius: iki 20.

Edukacinio užsiėmimo trukmė ~1 -1,5 val.
Edukacinio užsiėmimo kaina moksleiviui 5,00 €

 

PASTABA: Užsiėmimas vyksta šiltuoju periodu nuo gegužės 1 d., iki spalio 1 d., vėliau užsiėmimas vyks patalpoje, sodinant parke surinktas medžių, krūmų sėklas. Tolimesnis augalo stebėjimas, priežiūrą atlieka užsiėmimo dalyviai namuose. Esant nepalankioms oro sąlygoms, užsiėmimo laikas ir tvarka, suderinus su užsakovu, gali būti keičiama. Užsakymai šiam užsiėmimui priimami iš anksto tel. : +370 440 51125

 

 Trumpai apie mus


Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai unikalus muziejus, įkurtas Skuodo rajono Mosėdžio miestelyje, abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Muziejuje – nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.


Rekvizitai

Salantų g. 2, Mosėdis, LT-98271, Skuodo r.,

Tel./  +370 440 76291; faks. +370 440 76352;

El.paštas sekretore@akmenumuziejus.lt

Įstaigos registracijos kodas: 188203528
Naujienlaiškio prenumerata


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį – ir pirmieji sužinosite apie Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus naujienas, renginius.© 2019 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.