MINERALAS JUVELYRIKOJE IR MANO PAPUOŠALAS

2018-04-03
IMG_3009_3_1.jpg

Nuo seniausių laikų brangakmeniais žmonės vadino akmenis, kurie žavėdavo neįprasta išvaizda, blizgesiu, spalva, skaidrumu, tvirtumu arba retumu. Brangakmeniai kasami ir apdirbami jau labai seniai. Archeologiniai radiniai rodo, kad jau viduriniajame akmens amžiuje, mezolite, buvo domimasi brangiais akmenimis.

Edukacinio užsiėmimo metu pateiksime esmines žinias apie brangakmenius bei praktinė informacija, kaip identifikuoti juos, kaip prižiūrėti, kaip ir kur panaudoti. Užsiėmime Jūs patys susiversite sau apyrankę iš pusbrangių mineralų. Užsiėmimas vyks Salantų g. 2, Mosėdis, darbo dienomis nuo 10:00 val. iki 16:00 val.

Užsiėmimas skirtas moksleiviams (nuo 5 klases), suaugusiems ir mišrioms grupėms 10-12 dalyvių.

Užsiėmimo trukmė nuo 1 val. iki 1,5 val. (būtina išankstinė registracija)

Kaina užsiėmimo dalyviui: suaugusiam 8 eurai; moksleiviui 5 eurai:

Pasiteiravimui ir išankstinei registracijai kreiptis tel. 8 440 51125.

Užsiėmimo dalyviai muziejaus ekspozicijas (viduje ir parke) apžiūri nemokamai.

© 2018 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.