SENIAUSIA KERAMIKOS RŪŠIS – JUODOJI KERAMIKA

2018-03-12
IMG_2336_1-1200x900.jpg

Molis gausiausia naudinga iškasena Lietuvoje. Jis randamas beveik visuose geologinėse sistemose, bet svarbiausi molio ištekliai ir radimvietės yra susidariusiose po paskutinio ledynmečio nuogulose.

Juodosios keramikos technologija pagaminti indai laikomi patys ekologiškiausi, nes jiems pagaminti nenaudojami jokie dažai ar glazūros. Gaminiai juodos spalvos, skamba kaip varpas ir tvirti kaip metalas. Tik nedaugelis meistrų moka paprastą molį paversti juodos spalvos, metalo stiprumo ir gražaus skambesio kūriniais.

Edukacinio užsiėmimo metu vadovė supažindins su juodosios keramikos kilmės istorija, molio paruošimu, naudojamais darbo įrankiais, gamybos technologija, degimo būdais. Jūs patys išmoksite lipdyti ir dekoruoti dirbinį. Užsiėmimas vyks Akmenų muziejuje, adresu Salantų g. 2, Mosėdis. Su Jumis bendraus ir mokys lipdymo meno Renata Jankauskienė, profesionali skulptorė- keramikė.

Užsiėmimas skirtas vaikams, suaugusiems ir mišrioms grupėms – 10-25 dalyviai;

Užsiėmimo trukmė: 2 val.,

Kaina 1 grupei : 84 eurai + suaugusiam įėjimas 3 eurai ir moksleiviui įėjimas 1 euras;

Individualaus užsiėmimo kaina suaugusiam už 2 val., 8 eurai;

Individualaus užsiėmimo kaina moksleiviui už 2 val., 5 eurai;

Informacija teikiama ir išankstinė registracija tel +370 440 76291

Grupė (10-25 dal.) užsisakiusi užsiėmimą ar individualų užsiėmimą muziejaus ekspozicijas (viduje ir parke) apžiūri nemokamai.

© 2018 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.