Atnaujinto lauko ekspozicijos (parko) atidarymas ir projekto baigiamasis renginys

2019-09-11
69430519_922145514818047_5660349227738333184_n.jpg

Štai ir baigiamas įgyvendinti projektas „Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus infrastruktūros, skirtos visuomenės informavimui ir švietimui, sukūrimas ir atnaujinimas“. Projektas finansuotas Europos regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšomis. Bendra projekto vertė – 1,5 mln. Eur.
Projekto tikslas – padidinti Akmenų muziejaus lankomumą, pagerinant teikiamų paslaugų kokybę. Planuojama, kad šios investicijos padidins turistų skaičių Mosėdyje, t.y. Akmenų parke.
Projekto metu atlikti tokie darbai: įrengti nauji ir atnaujinti buvę takai, įrengti paviršinių nuotekų ir vandentiekio tinklai, pastatytas apžvalgos takas-tiltas, iš kurio matyti ne tik visa parko panorama, bet ir dalies Mosėdžio miestelio panorama, įrengtas apšvietimas ir stebėjimo kameros, suremontuoti pėsčiųjų tilteliai per Bartuvos upę, laiptai ir atraminės sienutės, riedulių laiptai, įrengti suoliukai ir šiukšliadėžės, Akmenų lopšys, pentagrama, pastatyti varteliai, pasodinta naujų augalų, pastatyta vaikų žaidimo aikštelė, įrengti informaciniai stendai, krypčių žymekliai ir pan.
Rugsėjo 12 d. visus kviečiame į atidarymo renginį. Renginio metu Jūsų laukia edukacinė programa, pristatanti atnaujintą parko ekspoziciją, žaidimai, kurių metu bus supažindinama su atnaujintu parku, įvairios staigmenos.

© 2019 m. Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visos teisės saugomos.